Kramňas

Už od mala jsem měl ke sportu obecně velmi blízko. Věnoval jsem se především basketbalu, který jsem hrál na vysoké úrovni. Největšími úspěchy mé kariéry se stala účast na mistrovství Evropy v rámci reprezentace, na klubové úrovni pak výhra Mistrovského titulu, Českého poháru a 3.místo v ČR na sklonku kariéry s BK Opava. Před 8 lety jsem se začal intenzivně věnovat posilování, což o 3 roky později přineslo titul instruktora fitness, později pak TRX a Děti na startu. Crossfit se ovšem stal tím, co jsem vždy chtěl dělat. Nadchnul mě svou všestranností a týmovostí. Ke zlepšení mých trenérských dovedností mi dopomohl Kurz olympijského vzpírání (chyby v provedení a jak je odstranit) a také workshop s olympionikem Jirkou Orságem. Crossfit se tak stal náplní mého sportovního života.

Motto: „Život se nikdy nestane lehčím, to jen ty se staneš silnějším.“

Zaměření

Classic, Weightlifting
0%
Basic, Core
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30