THE BEAST GYM OPAVA

THE BEAST GYM OPAVA byl založen v roce 2014 jako první zařízení v Opavě zaměřené na funkční trénik a olympijské vzpírání.

Snažíme se o rozvoj funkčního tréninku  v našem regionu, ale i o vytvoření nejlepších tréninkových podmínek pro příznivce tohoto sportu. O čemž svědčí i nově otevřená hala, kde na ploše 800 m2 najdete vše potřebné vybavení na funkční trénink. Nejsme posilovna, ale tělocvična…reálný svět si totiž vyžaduje daleko komplexnější připravenost, trénujeme vás pro život, krizové situace a sportovní výkony všeho druhu. Zaměřujeme se na zdravý životní styl, úpravu jídelníčku,rozvoj fyzické kondice, síly, mobility atd. Všechny lekce jsou skupinové pod dohledem certifikovaného trenéra

Spolupracujeme také s SFC Opava a v minulosti jsme spolupracovali i místními sportovními kluby jako jsou: VK Opava, BK Opava. Zkrátka se snažíme zaměřovat i na mládež.

Zakladatelé:

Radim Kramný:

Většinu života zasvětil basketbalové kariéře a sportu celkově. Posledních 14 let působil jako profesionální basketbalista v extralize, stal se členem juniorského reprezentačního družstva na ME v Rusku. Poslední roky se výrazněji věnuje Fitness a stal  se instruktorem a trenérem. Baví ho pracovat s lidmi a dělat to, co ho naplňuje.

 

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30