Šimon

Do Beast gymu mě přivedl můj starší bratr, který chodil do gymu cvičit už delší dobu. Na začátku 9. ročníku na ZŠ mě vzal na moji první lekci basicu, poté se mi změnil pohled na sport, sice to ze začátku bylo extrémně těžké se přemluvit a jít na další lekci, jelikož znovu navštívit úplně nové prostředí mezi lidi co jsem v životě neviděl nebyl úplně můj šálek kávy. Napříč tomu jsem se dokázal překonat, velkou část udělali taky rodiče, kteří mě plně podporovali a častokrát chodili i semnou.

Ted´ to bude čtvrtý rok a je k neuvěření, jak se z koníčku stal crossfit mým životním stylem. Minulé září jsem se účastnil prvních závodu „ Try Hard Games „ . Závody mi teprve ukázaly, co je to pravý crossfit, a i po 4 letech cvičení jsem si připadal jako úplně na začátku.

Zaměření

Classic
0%
Weightlifting
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30