Pažout

Jsem sportovcem od svých 4 let díky hokeji. Své zkušenosti a týmového ducha jsem získal v dorostenecké a juniorské extralize. Kromě hokeje jsem působil rok v lize amerického fotbalu v klubu Steelers Ostrava. Od svých 24 let jsem doposud obráncem TJ Horní Benešov (krajská hokejová liga). Crossfitu jsem se začal věnovat z důvodu nedostatečného uspokojení svého sportovního ducha, který v klasickém fitness chybí vzhledem k individuálnímu cvičení. Crossfit mě uchvátil a pohltil nejen díky různorodosti cviků a samotných tréningů, ale také kvůli komplexnosti a nepopsatelnému progresu, který Crossfit přináší. Fyzická a hlavně mentální odolnost nejen v hokejovém, ale také osobním a pracovním životě, je pro mě největší výhodou tohoto sportu.
Motto: Vítězství se rodí tady a teď, ne zítra a možná.

Zaměření

Basic
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30