Ondra

Ve sportovním prostředí jsem jako doma. Už od svých pěti let jsem hrával hokej. Postupem času v dospívání jsem se věnoval kulturistice, fitness a navštěvoval jsem posilovnu, kde jsem získával praxi v podobě silových, objemových tréninků a absolvoval řadu kurzů a seminářů zaměřených na správné sestavení tréninkových plánů dle určitého zaměření sportu, dál pak základy stravování pro sportovce.
Od roku 2012 šlo fitness stranou a já se začal zajímat o bojové sporty, kde jsem našel zalíbení nejvíce v thai boxu a boxu. Vzhledem ke skutečnosti, že jsem několik let trénoval naprosto odlišným způsobem, než bylo pro výkon bojových sportů třeba, jsem hledal kompenzaci sportem, kde využiji své silové dovednosti a posílím své slabé stránky. Tímto jsem narazil na crossfit.
Jako nováček jsem trpěl na základních lekcích kondice (basic). Po čase se slabá stránka stala silnější a já postoupil na lekce crossfitu classic, kde jsem zvýšil silové dovednosti pro určité disciplíny. Crossfit mne naplňuje, protože se stal klíčovou záležitostí pro zlepšení fyzických dispozic v podobě větší obratnosti, lepší mobility, většímu nárustu funkční síly, vytrvalostní síly, dynamiky a kondice. Naučil jsem se zdolávat překážky, posouvat své hranice a byl bych rád, kdybych mohl předat své zkušenosti dál a pozorovat pokroky ostatních.

Motto: Každou překážku lze zdolat.. stanov si svůj cíl a nepřestávej, dokud ho nedosáhneš, bolest je jen v hlavě!

Zaměření

Basic
0%
Classic
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30