5 let trvání THE BEAST GYM OPAVA

Funkční trénink jsme začali jako první s cílem být pro Opavu ti nejlepší!

Jsme komunita, ve které jsou si všichni rovni. Vzájemnou podporou společně dosahujeme stále lepších výsledků a tvoříme hluboké vazby, při kterých si dovolíš být sám sebou, dostat ze sebe to nejlepší na místě, které se stane tvým druhým domovem.

Jsme hrdí, že jsme z Opavy a chceme, aby to bylo vidět!

Patrioti vědí, že dominantou Opavy je Hláska, měníme tedy logo, protože tento symbol definuje i nás. Teď hned bude jasno, odkud ty největší bestie pochází! Bestie z The Beast gym v Opavě jsme teď nově my!

Gym slaví 5 let! Tak bude nadělovat!

Nahodíme nový kabát gymu, který ti postupně odkryjeme. Ano, budou změny, budou pro tebe a nebude jich málo! Gym je místo, kam se chceš vracet a garantujeme ti, že se stane místem, odkud už nebudeš chtít odejít. Přivedli jsme nové kamarády, které si zamiluješ. Jsou tu, aby zvýšili tvou kondici. Veslovací trenažery a hned několik! Vesla mohou vypadat nenápadně, ale až tě naučíme správné technice, kdy zapojuješ celé tělo, pocítíš výsledky!

Chceš pocítit unikátnost funkčního tréninku?

Nebudeme lhát, bude to dřina a hromada potu, vyžadující odhodlání a pevnou vůli. Nepodceňuj sílu komunity! Každou překážku lze zdolat, nepřestaneš, bolest je jen v hlavě!

 

Rozhodl ses překonat sám sebe a připravit se naCrossFit games?

Chceš vidět, jaký progres jsi udělal za celý rok? Toužíš využít té šance srovnat se s top světovými atlety CrossFit? Všichni víme, že je stále co zlepšovat, pojďme tedy ze společného času vytěžit co nejvíce a veškeré dovednosti zlepšit. CrossFit je regulérním sportem, který můžeš dělat na vrcholové úrovni.

Staň se další Bestií a buď jeden z nás.

 

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30