Radim
Vždy jsem byl zastáncem jakékoliv sportovní aktivity. Od svých 13 let jsem se věnoval 2 roky fotbalu, poté rok florbalu. Samostatnému cvičení jsem se začal věnovat až v dospělosti, kdy jsem nejprve posiloval doma s vlastní váhou a později zakomponoval i činky. Cvičení se stalo součástí mého každodenního života a hnacím motorem pro zlepšování sebe sama. Nakonec jsem se skrz posilovnu prokousal až ke crossfitu, který mě naprosto nadchnul svou všestranností a schopností se posunout dál a dokázat i věci, co se zprvu zdají být vcelku nereálné. Díky crossfitu jsem poznal spoustu super lidí ,kteří makají  na svém lepším já, posouvají své limity a navzájem se podporují. A nyní bych chtěl své poznatky a zkušenosti zužitkovat a předávat dál ostatním a pozoroval jejich pokroky.
Motto : „Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo nedokážeš, v obou případech máš pravdu.“

Zaměření

Basic
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30