Anet

Sportovního ducha mám v sobě už od mala. Ve škole jsem milovala tělesnou výchovu a nikdy nechyběla v týmu jakékoli sportovni soutěže, ať už to byl fotbal, volejbal, basketbal či vybijená. Ve svém volném čase jsem se vždy ráda věnovala posilování doma či návštěvou fitness centra a taky správnému stravování a celkově zdravému životnímu stylu jako takovému. Nyní je mou hlavní náplní Crossfit, který se stal téměř každodenní součástí mého života od prvního tréninku. Nadchl mě svou všestranností. Stále mě dokáže překvapit něčím novým. Ukázal mi, že člověk dokáže ve skutečnosti víc, než si myslí. Nabízí také možnost navázání nových přátelství, pohybovat se v kruhu skvělých trenérů a lidí, kteří se navzájem podporují a motivují. V tomto prostředí se cítím jako doma a proto bych ráda předávala své zkušenosti dál ostatním lidem s cílem pomáhat jim zlepšovat se a společně překonávat své limity. Protože síla nepřichází z toho, co dokážeme udělat, přichází z věcí, o kterých jsme si mysleli, že udělat nedokážeme.

Zaměření

Basic
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30