Adri

Sportu jsem se od dětství věnovala jen tak pro radost a nějakou dobu jsem jezdila na koni. Ke cvičení jsem se však dostala až později a teprve crossfit mi ukázal, jak může cvičení v partě lidí a se skvělým trenérem po boku, vynásobit jeho hodnotu a celkový zážitek.
Crossfit mě pohltil a chci se v něm zdokonalovat a posouvat své hranice každý den dál, tak abych tyto zkušenosti mohla také předávat jiným.
Je to dřina, která stojí za to, protože každý posun vpřed je znát. Nejraději na crossfitu mám překonávání svých fyzických i psychických limitů.

Motto: Nesrovnávej se s ostatními, ale snaž se být lepší, než jsi byl včera.

Zaměření

Basic
0%
Classic
0%

This is the third CrossFit box I've been to and it's by far, the best one. And here I'm telling you why: The coaches are focusing on the client, in the 1st place: our form, our improvement, and our enjoyment. Thanks!

Shelley Robertson

I like the location and the staff is very friendly and professional. I was impressed with the quality of equipment and my trainer was the highlight, indeed! Everyone is super friendly. I like the classes and variety.

Geoffrey Reed

Crossfit has changed my life. The obvious can be stated, Crossfit will make you look better. Crossfit has made me believe in myself. WOD’s that looked impossible I would accomplish one rep at a time.

Anna Black

Kontaktuj trenéra

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30