ON RAMP KURZ prosinec

ON RAMP KURZ je určen pro tebe, jestliže se chceš posunout na lekce CLASSIC. Není se čeho bát. Jde o to ti předat vše, co budeš potřebovat k tomu, abys natrénoval/a správnou techniku provedení cviků, které crossfit používá v CLASSICu a pak už jen dál piloval/a techniku.

V 6 hodinách rozdělených do dvou víkendových dnů ti předáme vše, co budeš potřebovat a vše budeš nacvičovat s minimální zátěží.

Cena za víkendový On Ramp kurz pro členy CZB je 1 050,- Kč. Platba na recepci CZB.

Termín kurzu: 9. – 10. prosince 2017

Lekce CLASSIC, na které se můžeš po absolvování kurzu vrhnout, jsou rozděleny tak, aby ses cítil/a komfortně. Tréning jsou rozděleny následovně:

  • Classic begin – Tyto hodiny jsou určeny pro začátečníky i pokročilé, kteří se chtějí bavit cvičením. Lekce začínají WarmUp-em (zahřátím), po kterém budou následovat Skills (nacvičování, zdokonalování techniky) a po zbytek hodiny se vše bude procvičovat v rámci WOD (Workout Of the Day) .
  • Classic začátečníci, Classic – Zdokonaluj se – Zahřátí, rozcvička, nácvik techniky a samotný intenzivní kondiční trénink WOD (Workout Of the Day). To vše je součástí programu Classic. Tyto lekce jsou již náročnější a doporučujeme zájemcům jistou míru kondice a znalost cvičení s činkami.
  • Classic kruháč – 10 stanovišť maximální nasazení , silové cviky gymnastika , nářadí se kterým si často nehrajeme 😉

Uvidíš, že jakmile vyzkoušíš činky, nebudeš chtít nic jiného 🙂 A rozhodně nemuší mít strach, že „přibereš“ a budeš hromada svalů 🙂 Stačí mrknout na Kramňase 😉

 

Přidej komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adresa
Nám. Sv. Trojice 157/11 74601 Opava
Telefon
+420 777 281 404
Email
Otevřeno
po, út, čt, pá 7 - 11; 15 - 21
st 7 - 9; 15 - 21
so 8 - 10
ne 16:30 - 20:30